TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

Pielęgnacja dłoni i stóp

Nie bez powodu mówi się, że dłonie to nasza wizytówka. Niejednokrotnie zwracamy na nie uwagę już przy pierwszym poznaniu. Zadbane często świadczą pozytywnie o ich właścicielu czy właścicielce, te zaniedbane, z obgryzionymi paznokciami i zaczerwienionymi skórkami, ujawniają nasz stres.

Stopy to z kolei część nas, która codziennie ma nie lada zadanie – na nich opieramy ciężar ciała i niekiedy musi reagować natychmiastowo, zamieniając chód w bieg czy skok. Obolałe pięty, wrastające paznokcie lub odciski spędzają nam sen z powiek, a zaniedbane stopy mogą prowadzić do poważniejszych problemów.

Dlatego też warto zadbać zarówno o nasze dłonie, jak i stopy, i to nie tylko przed ważną okazją, od święta. Wizyta w salonie kosmetycznym nie uszczupli znacząco naszego portfela, zaś może zdziałać cuda. Manicure, lakier hybrydowy czy różnego rodzaju pedicure to nie tylko odżywienie, wzmocnienie i upiększenie, ale także relaks całego ciała. Spokojna atmosfera gabinetu, odpowiednia muzyka i zabiegi stworzą ucztę dla wielu zmysłów. Tym bardziej, jeśli zabiegi są wykonywane profesjonalnie, z dokładnością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwać Klienta.

O to wszystko staramy się dbać w naszym salonie, oferując szereg profesjonalnych usług w konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

Oferta