TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

O nas

Salon kosmetyczny „Babskie Fanaberie” powstał w marcu 2015 roku i zrodził się z marzenia oraz wielkiej pasji. Początkowo prowadziłam go sama, pozytywnie patrząc w przyszłość, co zaowocowało rozwojem Salonu oraz powiększeniem zakresu usług.

Z czasem dołączyły: Asia – kosmetolog, Dominika – stylistka paznokci, a także Irenka – masażystka. To, co cechuje każdą z Nas, to pasja do wykonywanego zawodu, indywidualne podejście do Klienta oraz dokładność, z jaką pracujemy.

Wszystkie jesteśmy Profesjonalistkami. Podążając za nowościami – wciąż podnosimy nasze kwalifikacje. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się także poszerzać ofertę Salonu o nowe, atrakcyjne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi oraz preparaty. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach i urządzeniach najwyższej jakości.

„Babskie Fanaberie” to Salon ukierunkowany na potrzeby, oczekiwania oraz zadowolenie naszych Klientów – stworzony z myślą o Tobie.

Zapraszam
Katarzyna Zięcina

Dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Dołącz do grona zadowolonych klientek.

  • Goraco polecam! Pani Asia zrobila mi piekne brewki! Piekny ksztalt i wykonanie !Mistrzyni w fachu .Jestem oczarowana ☺️ A Pani Kasia umiejetnie potrafi dobrac zabiegi dla mojej wrazliwej cery. Zawsze odwiedzam te miejsce z przyjemnoscia. Dziekuje kobietki za profesjonalizm ☺️

    Dominika

  • Dziewczyny naprawdę warto chodzić na zabiegi u Kasi. Profesjonalne produkty po których buzia wygląda o niebo lepiej. Szczególnie teraz gdy nie ma słońca warto robić kwasy, pilingi. Łatwiej wchłania się krem i skóra jest odżywiona, rozświetlona :)

    Ela Witkowska

  • Miejsce klimatyczne. Podejście do Klienta indywidualne. Gorąco polecam.

    Agnieszka