TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

Wyjątkowa promocja na piękne, szczupłe ciało!

Bądź piękna i szczupła z LipoCryo!

LipoCryo to nowoczesne urządzenie, które umożliwia bezbolesne i błyskawiczne wyszczuplenie sylwetki. Nie bez powodu uważa się je za doskonałą alternatywę dla liposukcji. Dzięki niemu wystarczy kilkadziesiąt minut, aby zredukować tkankę tłuszczową aż o 45%. Jest to możliwe w naszym salonie, na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie!

Promocja ograniczona czasowo!

Promocja na zabieg z wykorzystaniem LipoCryo obejmuje tylko dwa dni: 22.01 i 23.01 i jedynie wtedy cena jednego przyłożenia jest obniżona aż o 50 złotych! Zachęcamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona!

LipoCryo – dlaczego warto?

LipoCryo jest urządzeniem medycznym wykorzystującym zjawisko kriolipolizy do walki z otyłością. Za pomocą niskiej temperatury (ok. 3 stopni Celsjusza) redukuje tkankę tłuszczową, nie wpływając na inne tkanki czy narządy wewnętrzne człowieka. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna, zaś specjalna głowica umożliwia całkowitą kontrolę nad temperaturą oraz przeprowadzeniem zabiegu.

Urządzenie LipoCryo stosuje się miejscowo, zaś głowica działa na zasadzie zasysania. Zabieg może przyć przeprowadzony na każdej partii ciała, w której gromadzi się tkanka tłuszczowa, to jest na: brzuchu, pośladkach, biodrach, udach, ramionach, łydkach, dolnej części pleców, a nawet na karku.

Efekty zastosowania LipoCryo widoczne są już po pierwszym zabiegu, po którym stwierdzono redukcję tkanki tłuszczowej aż o 45%.

Zabieg z wykorzystaniem LipoCryo uznaje się za alternatywę dla inwazyjnej i bolesnej liposukcji czy ultradźwięków. Po zastosowaniu tego urządzenia nie jest konieczna rekonwalescencja, nie stwierdzono też trwałych skutków ubocznych.

Aktualności

Oferta