TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

Peeling kawitacyjny + sonoforeza 49 zł

Piling kawitacyjny – na każdą porę roku!

Jesień to czas, kiedy nasza skóra nie styka się ze słońcem zbyt intensywnie. Nie znaczy to jednak, że nie wymaga oczyszczenia czy pielęgnacji. Chcąc zadbać o Państwa urodę również w tę porę roku, proponujemy niezwykle skuteczny zabieg oczyszczania – piling kawitacyjny.

Piling kawitacyjny, w połączeniu z sonoforezą, można zastosować jednorazowo lub jako serię zabiegów, dzięki której efekty będą jeszcze bardziej widoczne i dłużej się utrzymają. Piling może być przeprowadzony na każdym rodzaju cery, w tym na skórze naczyniowej czy trądzikowej (jeśli nie jest to trądzik w fazie aktywnej)

Piling kawitacyjny – dlaczego warto?

Piling kawitacyjny to bezbolesny i pozbawiony skutków ubocznych zabieg, który złuszcza skórę, oczyszcza ją oraz usuwa zaskórniki. Skóra natychmiast nabiera blasku i staje się jedwabista w dotyku. Sonoforeza z kolei polega na wtłoczeniu w głąb skóry aktywnych składników, m.in. witamin, kwasów, czynników wzrostu czy peptydów, które – w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów – regenerują, nawilżają, oczyszczają lub odmładzają skórę.

W naszym salonie piling kawitacyjny wykonywany jest przez specjalistki, które nie tylko dobiorą aktywne składniki według indywidualnych Państwa potrzeb oraz wymogów skóry, ale też zagwarantują przeprowadzenie zabiegu bezboleśnie i profesjonalnie.
 

Promocja obowiązuje do końca listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Oferta