TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

Masaże

Kahi Loa

Jeden z hawajskich masaży nazywany również magicznym dotykiem. Słowo Kahi oznacza lekki dotyk lub też ogień, który ma moc stymulowania naszego systemu uzdrawiającego. Masaż Kahi loa to masaż, który stymuluje przepływ energii przez ciało. To bardzo subtelny i delikatny dotyk, który działa poprzez skórę nie ingeruje on jednak w system limfatyczny, mięśnie czy też kości. Kahi loa to masaż w trakciektórego wykorzystuje się i pobudza siedem żywiołów ognień, wodę, wiatr, kamień, rośliny, zwierzęta oraz ludzi, a każdemu żywiołowi towarzyszy inny dotyk symbolizujący dany żywioł. W trakcie masażu niezwykle ważny jest kontakt pomiędzy masażystą, a osoba która przyjmuje masaż. Elementami masażu Kahi loa jest energetyzowanie czyli wzmacnianie, podnoszenie energii, werbalizacja czyli ustalenie celu masażu (np. relaksacja lub uzdrowienie) wizualizacja symboli oraz bardzo subtelny dotyk.

Lomi Lomi Nui

Jedna z najpiękniejszych form masażu. To bardzo stara praktyka, która pierwotnie wykonywana była w hawajskich świątyniach przez hawajskich mistrzów kahunów. Oddziałuje bardzo głęboko na samopoczucie fizyczne, jak i stan psychiczny człowieka. Rozpuszcza napięcia w ciele, przywraca równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi i zdrowia. Działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Dotyk Motyla

Masaż Dotyk Motyla jest jedną z technik terapii Łagodnej Bio-energetyki(Gentle Bio-Energetics) i został opracowany  przez lekarkę dr Evę Reich której ojciecWilhelm Reich wprowadził metodę pracy z ciałem do zachodniego świata psychoterapii. Masaż Dotyk Motyla to bardzo delikatny dotyk stosowany, aby rozpuścić zbroje, uzdrowić traumatyczne doświadczenia, uwolnić blokady i przywrócić przepływ energii.Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny jak muśnięcie skrzydłami motyla a sam masaż wykonuje się poprzez ubranie lub bezpośrednia na skórze. Eva uważała, że zapisane w ciele traumatyczne wspomnienia można uwolnić bardzo delikatnym dotykiem. Im subtelniejszy dotyk, tym silniej działa. Masaż Dotyk Motyla jest masażem uspakajającym jak i energetyzującym w zależności od energetycznych potrzeb osoby, która go otrzymuje. Jest wspaniałym sposobem naterapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami.

Oferta